YI 4K Action Camera

Nová Yi 4K Action Camera

Nejpokročilejší sportovní kamera na světě

Ambarella A9SE75

4K Video

120min výdrž

2,19" displej

5GHz Wi-Fi

Žijte na maximum

Jediná kamera s nejmodernějšími technologiemi pro zajištění maximální kvality, všestrannosti a snadného použití.

Váš svět ve 4K

Vybavena novou generací čipu Ambarella A9SE75, obrazovým snímačem Sony IMX377 a objektivem se 7 čočkami. Záznamy ve 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu při toku 60 Mbps - obraz 4x kvalitnější než 1080p. YI 4K Action Camera dosahuje nových výšin. Buďte u toho.

Nabita nejmodernějšími technologiemi

V tom nejelegantnějším balení

Nová generace čipu Ambarella A9SE75, senzor Sony IMX377, vysoce kvalitní 7-vrstvý LCE objektiv, nahrávání až ve 4K s 30 snímky za sekundu při datovém toku 60 Mbps. Zkrátka nejlepší ve své třídě.

Sony IMX337 Sensor

|

Ambarella A9SE75 SoC

|

LCE 7-vrstvy All Glass Lens

Má oko orla a 7 skleněných čoček

7vrstvá celoskleněná optika v kombinaci s clonou F2.8 zachytit ostré a detailní záběry ve všech světelných podmínkách.

Nadčasový design s nejlepším hardwarem dnešní doby

95 gramů nabitých technologiemi. YI 4K Action Camera kloubí vše do odolného těla, které se vejde do Vaší kapsy. S novými barvami a vysoce kvalitním zpracováním se nejedná pouze o kameru pořizující skvělé fotografie a videa, ale i stylového pomocníka, na kterého jste čekali.

LCD displej s tvrzeným sklem Gorilla Glass

Moderní dotykový displej

2.19"

Úhlopříčka

16:9

Širokoúhlý

640*360

Vysoké rozlišení

160°

Pozorovací úhly

Displej s jemností 330 PPI se přizpůsobí oku každého zákazníka a nabídne kvalitní zážitek. Zobrazovací plocha s úhlopříčkou 2,19" je kryta odolným sklem Gorilla Glass, které jej uchrání před škrábanci.

2h

4K/30fps nahrávání videa

Vysoká výdrž díky 1400mAh baterii

YI 4K Action Camera myslí na všechny dobrodruhy - díky moderní baterii s kapacitou 1400 mAh od společnosti Amperext Technology (dodavatel iPhone baterií) je zajištěna extrémní výdrž na jedno nabití. Kamera vydrží až 8 hodin v pohotovostním režimu a 2 hodiny nahrávání v rozlišení 4K s 30 FPS.

Elektronická stabilizace obrazu (EIS)

Akční videa obvykle vyžadují dodatečnou úpravu - odstranění otřesů. S YI 4K Action Camera se těmto úpravám můžete vyhnout. Elektronická stabilizace obrazu zajistí obraz bez otřesů rovnou při jeho natáčení. EIS využívá vestavěný gyroskop a akcelerometr pro detekci polohy a změnu pohybu. Díky tomu je kamera schopna zajistit kvalitní a ničím nerušený záznam.

Stabilizace EIS

Bez stabilizace EIS

Super rychlá Wi-Fi pro ještě více zábavy

Stahování fotografií do telefonu, upravování a sdílení bude snazší než kdy dříve. Díky nejmodernějšímu modemu BCM43340 se 5GHz Wi-Fi sítí je přenos mnohem rychlejší než u předchozí generace a či konkurence.

2.4 GHz

5 GHz

Foťte, upravujte a sdílejte

jako profesionál s aplikací YI Action Camera

Střih videa, přidávání filtrů na fotografie i videa či přidávání hudby. Díky intuitivní aplikaci se i začátečník promění v profesionála. Už nikdy nebudete muset znovu používat počítač pro úpravu videa.rnrn

Dostaňte za své peníze víc Poměr cena/výkon je skvělý To nejlepší, co dnes můžete dostat Neváhejte ani minutu Předobjednat