YI 4K+ Action Camera

Zlepšete svůj svět

Představujeme Vám první akční kameru na světě s nahráváním ve 4K s 60 FPS

Fenomenální svět 4K/60 FPS

Založena na oceňovaném modelu YI 4K Action Camera. Přidává ovšem 2x vyšší snímkovací frekvenci oproti svému předchůdci. Díky tomu nahrává 4K video s neuvěřitelnými 60 snímky za sekundu, což z ní dělá nejlepší akční kameru na světě.

Připravena na cokoliv

Akční kamera YI 4K+ má několik důležitých vylepšení oproti modelu 4K. Přináší například podporu formátu RAW, elektronickou stabilizaci obrazu (EIS) i pro 4K/30FPS video a USB3.0 (Type-C) konektor. Upgradujte svůj svět.

Vysoký výkon s nízkou spotřebou

YI 4K+ využívá nejnovější Amba H2 SOC, první 14nm procesor pro zpracování/kódování videa. To je významné vylepšené z úspěšného čipu A9SE SOC u modelu YI 4K. Tento procesor spotřebovává extrémně málo energie a přitom stále poskytuje 4K Ultra HD video.

První

14nm

video čip

Vylepšuje

100%

výpočetní výkon

4K+

4K

Stabilní záběry i na rozbitých cestách

Elektronická stabilizace obrazu (EIS) pomáhá snímkům zůstat jasnými a stabilními i v situacích, kdy je kamera vystavena nárazům a otřesům. Poprvé je podpora této funkce i u režimu 4K/30. Pokračujte v tom, co děláte, a nechte se postarat EIS o stabilizaci Vašich záběrů.

bez EIS

s EIS

Ovládání hlasem

Úžasná funkce ovládání hlasem s vylepšenou kvalitou zvuku Vám dává novou možnost, jak ovládat svou YI 4K+ kameru. Máte možnost si v klidu vychutnat svá dobrodružství.

Take Photo

Shoot Burst

Start Recording,

Stop Recording

Turn Off

Rychlé a pohodlné USB připojení

YI 4K+ přichází s plně reverzibilním USB-C konektorem, což dodává maximální pohodlí. Schopnosti konektoru se výrazně posílily včetně rychlejšího přenosu dat a podpory externího mikrofonu.

Rychlost přenosu

Přenášejte svá data dvakrát rychleji než předchozí model díky podpoře USB 3.0.

4K+ 40 MB/s

4K 20 MB/s

Hero5 15 MB/s

Fotografujte ve formátu RAW

Vaše YI 4K+ kamera dokáže zachytit fotografie v nejvyšší kvalitě s nejlepší možností dodatečných úprav díky podpoře formátu RAW.

Podělte se o svůj zážitek, když zrovna probíhá

Spusťte živé vysílání s YI 4K+. Můžete sdílet své zážitky na většinu streamovacích služeb. Zaujměte své publiku zcela novým způsobem.

Vyberte si své příslušenství

YI 4K+ si zachovala stejné proporce jako model YI 4K. Díky tomu lze využít veškeré příslušenství pro model 4K včetně voděodolného krytu či gimbalu.